Witamy w LiderMeble

Historia marki Lider Meble sięga 2001r., gdzie w mieście Gryfice powstał pierwszy salon meblowy, dając tym samym podwaliny naszej działalności. Od początku naszej działalności przeszliśmy szereg transformacji, by finalnie stać się marką rozpoznawalną w miastach, w których działamy tj. Gryfice, Kołobrzeg. Obecnie Lider Meble oprócz tego, że funkcjonuje w branży meblowej wspiera także lokalne drużyny sportowe juniorów (piłka nożna oraz siatkówka). Nie pozostajemy obojętni na los ludzi biorąc udział w akcjach charytatywnych tj. Szlachetna Paczka, czy Serce Plus Święta. 

Witamy w LiderMeble

Nowy Dom

W 2015r. działalność w porozumieniu z Urzędem Miasta Gorzów postanowiliśmy iść z pomocą rodzinie uchodźców z terenów objętych działaniami wojennymi, wyposażając ich „Nowy Dom”. Działalność na rynku przez te wszystkie lata wzbogaciła nas o wiele doświadczeń, pozwala to nam rozpoznawać potrzeby klientów, a także trafiać w ich gust na potwierdzenie – to właśnie dzięki głosom naszych klientów oddanym na salon w Gorzowie Wielkopolskim został on uznanym za jeden z trzech najlepszych salonów meblowych w woj. Lubuskim, w programie Salon Roku 2014r. z czego jesteśmy bardzo dumni.

Nowy Dom

Czuj się zaproszony

W relacjach z Klientami stawiamy na uczciwość starając się budować miłą i przyjazną atmosferę czego potwierdzeniem jest nasz udział w programie „Rzetelna firma”.

Dbając o wizerunek nieustannie poszerzamy asortyment, aby dostarczyć Klientom produkty dobrej jakości w najlepszej cenie.

Czuj się zaproszony

Aktualne promocje w naszym salonie

Promocje